Bordslampor GEMI

Bordslampor GEMI
Bordslampor GEMI
Bordslampor GEMI
Bordslampor GEMI
Bordslampor GEMI
Bordslampor GEMI

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSLAMPOR, 2 st., GEMI, 1960/70-tal, lackerad samt mässing, längd ca 40 cm

Ej funktionstestade. Slitage.

821080

2020-10-05