Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BORDSLAMPOR, 2 st., GEMI, 1960/70-tal, lackerad samt mässing, längd ca 40 cm
Ej funktionstestade. Slitage.
821080
2020-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här