Klubbat för:
600 SEK
1 500 SEK
TAKLAMPA, 1960/70-tal, 5 ljusarmar, kupor av pressglas, stomme i mässing höjd ca 72, diameter 57 cm
Ej funktionstestad, smärre slitage
821086
2020-10-05