Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JAKTHORN, SIGNALHORN, 2 dlr., mässing, 1900-tal, med dekorativa snoddar, längd ca 23-30 cm
Slitage, ytskador, bucklor
821087
2020-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här