Jakthorn signalhorn

Jakthorn signalhorn
Jakthorn signalhorn
Jakthorn signalhorn
Jakthorn signalhorn
Jakthorn signalhorn
Jakthorn signalhorn
Jakthorn signalhorn
Jakthorn signalhorn
Jakthorn signalhorn
Jakthorn signalhorn

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JAKTHORN, SIGNALHORN, 2 dlr., mässing, 1900-tal, med dekorativa snoddar, längd ca 23-30 cm

Slitage, ytskador, bucklor

821087

2020-10-05