Spegellampett

Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGELLAMPETT, gustaviansk, 1700-tal, brännmärkt LC, skuren dekor, silverfolierat glas, ljushållare i mässing, bronserad, 75x47 cm

Skador och slitage, senare bronsering

821088

2020-10-05