Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
JULES FRANCOIS ACHILLE AMBROISE (1858-1919?) Vågor mot klippor, signerad, olja på pannå, ca 21x32 cm
Spricka i pannån, hål efter stift
821089
2020-10-05