Rogerts Bondesson olja på duk

Rogerts Bondesson olja på duk
Rogerts Bondesson olja på duk
Rogerts Bondesson olja på duk
Rogerts Bondesson olja på duk

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

ROGERTS BONDESSON (född 1950), olja på duk, motiv med träd och hus, 66x56 cm.

Smärre slitage.

821106

2020-10-16