Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MARTHA NEIGLICK-PLATONOFF (1889-1964), Blomstermotiv, monogramsignerad och daterad -41, olja på pannå, 19x23 cm
821117
2020-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här