Taburetter 1 par
Vollendet
2020-10-05
821128
| Höchstes Gebot | 650 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
TABURETTER, 1 par, 1900-tal, sengustaviansk stil, bemålade, lösa sitsar, höjd 48, 44x44 cm
Lagning, bruksslitage