Taburetter 1 par

Taburetter 1 par
Taburetter 1 par
Taburetter 1 par
Taburetter 1 par
Taburetter 1 par
Taburetter 1 par
Taburetter 1 par
Taburetter 1 par

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TABURETTER, 1 par, 1900-tal, sengustaviansk stil, bemålade, lösa sitsar, höjd 48, 44x44 cm

Lagning, bruksslitage

821128

2020-10-05