Yngve Ekström Minette stolar

Yngve Ekström Minette stolar
Yngve Ekström Minette stolar
Yngve Ekström Minette stolar
Yngve Ekström Minette stolar
Yngve Ekström Minette stolar
Yngve Ekström Minette stolar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YNGVE EKSTRÖM, stolar, 4 st, "Minette", etikett: Bra Bohag Hugo Troeds, Bjärnum, mahogny, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage, 1 mindre spricka i ryggbricka, klädsel med skador

821132

2020-10-08