Sängbord ett par
2020-10-05
821138
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SÄNGBORD, ett par, trä, kopplade ben och rombdekor, 1900-tal, 1 låda i sargen, höjd ca 79, 60x38 cm
Slitage.