Spegel senempirestil

Spegel senempirestil
Spegel senempirestil
Spegel senempirestil
Spegel senempirestil
Spegel senempirestil
Spegel senempirestil

Klubbat för:

700 SEK

1 000 SEK

SPEGEL, omkring 1900, senempirestil, förgylld, dekor i pastelage, fasettslipat glas, 78x74 cm

Pastelage med skador

821139

2020-10-05