Skrivbord sengustaviansk stil
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKRIVBORD, 1900-tal, sengustaviansk stil, fanérat i mahogny, beslag, listverk o fothylsor i mässing, höjd ca 76, 160x80 cm
Nyckel saknas, Ytskador, skrivunderrede med lagning av tejp / trasigt
821147
2020-10-05