Soffa fåtölj 1930-tal

Soffa fåtölj 1930-tal
Soffa fåtölj 1930-tal
Soffa fåtölj 1930-tal
Soffa fåtölj 1930-tal
Soffa fåtölj 1930-tal
Soffa fåtölj 1930-tal
Soffa fåtölj 1930-tal
Soffa fåtölj 1930-tal
Soffa fåtölj 1930-tal
Soffa fåtölj 1930-tal
Soffa fåtölj 1930-tal
Soffa fåtölj 1930-tal
Soffa fåtölj 1930-tal
Soffa fåtölj 1930-tal
Soffa fåtölj 1930-tal
Soffa fåtölj 1930-tal
Soffa fåtölj 1930-tal
Soffa fåtölj 1930-tal
Soffa fåtölj 1930-tal
Soffa fåtölj 1930-tal

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SOFFA, FÅTÖLJ, 1930-tal, plysch, 3 sitsig soffa, sitthöjd ca 42, längd ca 208, djup 85 cm, fåtöljens mått: sitthöjd ca 42 cm, bredd 80 cm, 2 mindre kuddar medföljer ca 29x33 cm

Klädsel med slitage

821151

2020-10-08