Reno Bombardiere efter skulptur

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RENO BOMBARDIERE efter, skulptur i form av hästhuvd, bronspatinerat konstmaterial, sockel i kalksten, höjd ca 41 cm

Enstaka nagg, smärre slitage

821156

2020-10-08