Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
NILS ANDERSSON (1817-1865): Betande kor, signerad och daterad n. Anderson 1853, olja på duk, 59x46 cm
Gulnad fernissa, mindre krackelyrer, färgfläckar
821159
2020-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här