Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
JÖNKÖPINGS LÄNS HEMSLÖJD, matta, rölakan, 1950-tal, dekor av kvadrater m m i rosa, grått, blått, grönt och gult, signerad JLH, 253 x 166 cm
Smärre slitage, fransar saknas
821173
2020-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här