Rölakanmatta 1950-tal

Rölakanmatta 1950-tal
Rölakanmatta 1950-tal
Rölakanmatta 1950-tal
Rölakanmatta 1950-tal
Rölakanmatta 1950-tal
Rölakanmatta 1950-tal
Rölakanmatta 1950-tal
Rölakanmatta 1950-tal

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JÖNKÖPINGS LÄNS HEMSLÖJD, matta, rölakan, 1950-tal, dekor av kvadrater m m i rosa, grått, blått, grönt och gult, signerad JLH, 253 x 166 cm

Smärre slitage, fransar saknas

821173

2020-10-25