Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, ca 1940-tal, art deco, underrede i furu, skiva i råglas, skivan med dekor av fåglar, underrede med belysning, höjd ca 60, diameter 80 cm
Bruksslitage, underrede med fuktfläckar
821192
2020-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här