Soffbord art deco

Soffbord art deco
Soffbord art deco
Soffbord art deco
Soffbord art deco
Soffbord art deco
Soffbord art deco
Soffbord art deco
Soffbord art deco

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, ca 1940-tal, art deco, underrede i furu, skiva i råglas, skivan med dekor av fåglar, underrede med belysning, höjd ca 60, diameter 80 cm

Bruksslitage, underrede med fuktfläckar

821192

2020-10-06