Sigvard Bernadotte, ryamatta 1950-tal
Valmis
2020-10-25
821198
| Korkein tarjous | 4 000 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
SIGVARD BERNADOTTE, matta, Nils Nessims Textilateljéer AB, 1950-tal, rya, dekor av vågmönster i blekrosa, ljusgult och beige, signerad SB, 90 x 168 cm
Något slitage, fransar saknas