Sigvard Bernadotte, ryamatta 1950-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SIGVARD BERNADOTTE, matta, Nils Nessims Textilateljéer AB, 1950-tal, rya, dekor av vågmönster i blekrosa, ljusgult och beige, signerad SB, 90 x 168 cm

Något slitage, fransar saknas

821198

2020-10-25