Alberts, bord, 1950/60-tal i teak
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ALBERTS, soffbord, Made in Sweden, 1950/60-tal, teak, fotavslutningar i mässing, mosaik i mitt, höjd ca 52, 116x 51 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage.
821206
Päivämäärä:
2020-10-05