Alberts, bord, 1950/60-tal i teak

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

ALBERTS, soffbord, Made in Sweden, 1950/60-tal, teak, fotavslutningar i mässing, mosaik i mitt, höjd ca 52, 116x 51 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage.

821206

Päivämäärä:

2020-10-05