Märklin tåganläggning spår Ho
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MÄRKLIN LOK OCH VAGNAR, spår Ho, mestadels 1950-60-tal, bestående av diesellok "Santa Fe", ånglok, "3087", ellok, ånglok 3032, 2 st personvagnar, 3 andraklass vagnar, kylvagn mm, ca 45 räls, tunnlar och diverse tillbehör, kataloger
Smärre slitage, ej funktionstestad.
821231
2020-10-05