Staffli

Staffli
Staffli
Staffli
Staffli
Staffli
Staffli
Staffli
Staffli

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STAFFLI, tidigt 1900-tal, ställbar i höjd, höjd ca 170, största bredd 69 cm

En bit borta på vingmuttern som man ställer höjden med, bruks och åldersrelaterat slitage

821253

2020-10-08