Bordspendyl empire

Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BORDSPENDYL, empire, 1800-tal, Frankrike, förgylld samt patinerad brons, höjd 57 cm, pendel samt nyckel finns

Ej funktionstestad, urtavla med slitage

821254

2020-10-06