Piero De Martini matbord

Piero De Martini matbord
Piero De Martini matbord
Piero De Martini matbord
Piero De Martini matbord
Piero De Martini matbord
Piero De Martini matbord
Piero De Martini matbord
Piero De Martini matbord

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

7 000 SEK

PIERO DE MARTINI, "La Barca", matbord, Cassina 1980-tal, ask, utfällbar skiva, höjd ca 74, 225 x 74 cm, bredd utfälld ca 150 cm

Skador: Bruksslitage

821271

2020-10-11