Alf Svensson

Alf Svensson
Alf Svensson
Alf Svensson
Alf Svensson
Alf Svensson
Alf Svensson
Alf Svensson
Alf Svensson
Alf Svensson
Alf Svensson

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALF SVENSSON, moduler, 4 dlr, Bjästa Snickerifabrik, 1960-tal, teakfanér, bestående av 1 hurst med lådor, 1 vitrinskåp, 2 bokhyllor varav en horisontal samt en vertikal, mått på bokhyllor ca 120x60, vitrinskåp ca 120x49, hurts höjd ca 42, 60x45 cm, nyckel till vitrinskåp finns

Bruksslitage

821272

2020-10-07