Asklådor 3 st

Asklådor 3 st
Asklådor 3 st
Asklådor 3 st
Asklådor 3 st
Asklådor 3 st
Asklådor 3 st
Asklådor 3 st
Asklådor 3 st
Asklådor 3 st
Asklådor 3 st

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ASKLÅDOR, 3 st, mässing, 1800-tal, genombruten dekor, en märkt S.B (Skultuna Bruk), höjd 6, längd 22-28 cm

Skador, slitage

821274

2020-10-06