Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
VICO MAGISTRETTI, 10 dlr, 8 st stolar samt 2 karmstolar, "Carimate", Cassina, brickmärkta, 1900-talets andra hälft, rödbetsad bok, sitthöjd ca 45 cm
Repor, märken, slitage
821277
2020-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här