Vico Magistretti stolar Carimate

Klubbat för:

25 000 SEK

10 000 SEK

VICO MAGISTRETTI, 10 dlr, 8 st stolar samt 2 karmstolar, "Carimate", Cassina, brickmärkta, 1900-talets andra hälft, rödbetsad bok, sitthöjd ca 45 cm

Repor, märken, slitage

821277

2020-10-11