Fredrik Wretman skulptur

Fredrik Wretman skulptur
Fredrik Wretman skulptur
Fredrik Wretman skulptur
Fredrik Wretman skulptur
Fredrik Wretman skulptur
Fredrik Wretman skulptur
Fredrik Wretman skulptur
Fredrik Wretman skulptur
Fredrik Wretman skulptur
Fredrik Wretman skulptur
Fredrik Wretman skulptur
Fredrik Wretman skulptur

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

FREDRIK WRETMAN (född 1953): "Minitrans", signerad och daterad Fredrik Wretman 2007, polyuretan, höjd ca 30 cm

821282

2020-10-05