Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KABYLGEVÄR, moukahla, Nordafrika, omkring sekelskiftet 1800/1900, snapplås, längd ca 130 cm
Skador, lagningar
821296
2020-10-08
Gör en kostnadsfri värdering här