Kabylgevär

Kabylgevär
Kabylgevär
Kabylgevär
Kabylgevär
Kabylgevär
Kabylgevär
Kabylgevär
Kabylgevär

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KABYLGEVÄR, moukahla, Nordafrika, omkring sekelskiftet 1800/1900, snapplås, längd ca 130 cm

Skador, lagningar

821296

2020-10-08