Trädgårdsurna

Trädgårdsurna
Trädgårdsurna
Trädgårdsurna
Trädgårdsurna
Trädgårdsurna
Trädgårdsurna
Trädgårdsurna
Trädgårdsurna

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TRÄDGÅRDSURNA med fot/fundament, gjutet stengods, omkr 1900-talets mitt, höjd ca 9+31 cm, totalhöjd ca 42 cm

slitage, avslag

821299

2020-10-05