Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
ANGELICA WIIK (född 1960): (2) "Ögontröst" och "Månjazz", signerade Angelica Wiik, 251/290 respektive 119/290, färglitografier med glitter, ca 42,5x29,5 cm respektive 43,5x30 cm, oramade
821303
2020-10-05