Lars Jonsson

Lars Jonsson
Lars Jonsson
Lars Jonsson
Lars Jonsson
Lars Jonsson
Lars Jonsson
Lars Jonsson
Lars Jonsson
Lars Jonsson
Lars Jonsson

Klubbat för:

1 000 SEK

3 000 SEK

LARS JONSSON (född 1952): (5), ur mappen "teckningar från Amerika", Canadagäss, Snöfåglar, Havsörn, Sparvuggla, Fjälluggla, signerade Lars Jonsson, 17/300, litografier, ca 15x21 / 22x15 vardera

821317

2020-10-05