Klubbat för:
1 000 SEK
3 000 SEK
LARS JONSSON (född 1952): (5), ur mappen "teckningar från Amerika", Canadagäss, Snöfåglar, Havsörn, Sparvuggla, Fjälluggla, signerade Lars Jonsson, 17/300, litografier, ca 15x21 / 22x15 vardera
821317
2020-10-05