Erling Johansson pastell

Erling Johansson pastell
Erling Johansson pastell
Erling Johansson pastell
Erling Johansson pastell

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERLING JOHANSSON (född 1934): Porträtt, signerad och daterad Erling -86, pastell, ca 96x49 cm

821318

2020-10-08