Jan Naliwaiko oljemålning

Jan Naliwaiko oljemålning
Jan Naliwaiko oljemålning
Jan Naliwaiko oljemålning
Jan Naliwaiko oljemålning
Jan Naliwaiko oljemålning
Jan Naliwaiko oljemålning

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JAN NALIWAJKO (1939-2017): Figurkomposition, signerad och daterad J Naliwajko 1973, olja på duk, ca 150x131 cm

821326

2020-10-05