Dekorelement, 1700-talets första hälft

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

DEKORELEMENT, barock, träskuren dekor, polykromt bemålad, volutformad ornamentik, ansiktsmaskaron med lockigt hår, höjd 38,5 cm

Smärre skador, mindre lagning

821335

2020-10-25