Jardinjär

Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JARDINJÄR, 1900-tal, majolika, hänklar i form av kvinnofigurer, höjd 35, längd 57 cm

Krackeleringar, retuscherad, nagg

821342

2020-10-05