Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CIGARETTTÄNDARE, guldoublé, Cartier, ASKFAT, 6 st, förgylld metall, invändigt emaljerade, märkta Luxor Radio, tändarens höjd ca 7 cm
Askfaten m smärre slitage
821362
2020-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här