Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Birgitta", toilettebord med sarg och ställbar spegel, Bodafors, 1960-tal, vitlackerat, höjd ca 73-123 med spegel, 86x53 cm, 2 nycklar medföljer
Slitage
821363
2020-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här