Ateljé Lyktan bordsarmatur

Ateljé Lyktan bordsarmatur
Ateljé Lyktan bordsarmatur
Ateljé Lyktan bordsarmatur
Ateljé Lyktan bordsarmatur
Ateljé Lyktan bordsarmatur
Ateljé Lyktan bordsarmatur
Ateljé Lyktan bordsarmatur
Ateljé Lyktan bordsarmatur

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

ATELJÉ LYKTAN, bordsarmatur, bok, Åhus, 1900-talets andra hälft, etikettmärkt, naturfärgad skärm, höjd ca 60 cm

Smärre slitage

821376

2020-10-07