Klubbat för:
800 SEK
1 500 SEK
ATELJÉ LYKTAN, bordsarmatur, bok, Åhus, 1900-talets andra hälft, etikettmärkt, naturfärgad skärm, höjd ca 60 cm
Smärre slitage
821376
2020-10-07