Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSLAMPA, 1960-tal, Bitossi, pressad dekor, etikettmärkt, höjd inklusive lamphållare ca 62 cm
Nagg, lagning
821377
2020-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här