Bitossi bordslampa

Bitossi bordslampa
Bitossi bordslampa
Bitossi bordslampa
Bitossi bordslampa
Bitossi bordslampa
Bitossi bordslampa
Bitossi bordslampa
Bitossi bordslampa
Bitossi bordslampa
Bitossi bordslampa

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPA, 1960-tal, Bitossi, pressad dekor, etikettmärkt, höjd inklusive lamphållare ca 62 cm

Nagg, lagning

821377

2020-10-05