Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): "Korallrev, Lanzarote, Kanarieöarna", signerad Sven Erixon, olja på smörpapper uppfodrad på pannå, ca 23x31 cm
821385
2020-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här