Sven X:et Erixson olja på smörpapper

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): "Korallrev, Lanzarote, Kanarieöarna", signerad Sven Erixon, olja på smörpapper uppfodrad på pannå, ca 23x31 cm

821385

2020-10-05