Landskap efter Corot akvarell

Landskap efter Corot akvarell
Landskap efter Corot akvarell

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), efter Corot: Landskap, bär signatur Corot, akvarell, ca 21x30 cm, oramad

821403

2020-10-11